Ostravská muzejní noc v DPO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ostravská muzejní noc v DPO

> Termín

6.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. — Dílny Martinov Pro Ostravskou muzejní noc Dopravní podnik Ostrava tradičně zpřístupní místo deponace většiny historických tramvají, které se nachází v areálu dílen Dopravního podniku Ostrava v Ostravě-Martinově. Při této příležitosti však budou vystaveny i další historické dopravní prostředky a tematické předměty ze sbírky městského dopravce. 18.00–24.00 Zpřístupnění depozitáře Pro návštěvníky Ostravské muzejní noci bude od tramvajové zastávky Dílny DP Ostrava k místu, kde budou vystavena historická vozidla dopravního podniku (v areálu dílen Martinov), jezdit nízkopodlažní tramvaj. Pěší průchod areálem nebude možný. vstup volný KONTAKT: T: +420 597 401 149 W: dpo.cz Jízdy historických vozidel v roce 2020 11. 7., 25. 7., 15. 8. — Prázdninové jízdy historickými vozidly z centra Ostravy k ZOO. 5. 9. — Den ostravských dopraváků – den otevřených dveří s doprovodným programem v areálu dílen v Ostravě-Martinově, prohlídky tramvajového a autobusového areálu v Porubě, vyhlídkové jízdy Ostravou. 19. 9. — Den evropského dědictví – projížďky historickými vozidly k Dolu Michal. 10. 10. — Jízdy historickými vozidly do Dolní oblasti Vítkovic 5. 12. — Okružní jízdy historickými tramvajemi s čertem a Mikulášem.

> Otevírací doba

18:00 - 00:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: DPO - dílny Martinov

> Komentáře