ART CAMP 2020 - tanec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ART CAMP 2020 - tanec

> Termín

1.8.2020-15.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Program: Letní taneční tábor - je určen pro chlapce a děvčata ve věku od 5 do 18 let. Děti se naučí základy latinsko-amerických a standardních tanců, moderní tance jako je např. hip hop, dance hall, street, poppin, lockin, house dance..., kromě toho si zahrají různé táborové hry v klubovně, na hřišti, noční hry, na programu je několik výletů (skály, ZOO, ...), koupaliště, kde mohou děti na veřejnosti předvést, co se naučily a samozřejmě prožijí několik krásných dnů v příjemném a kamarádském prostředí. Program tábora se řídí denním plánem, který na každý den připravují zkušení vedoucí. (i pro začátečníky) Vybavení: Ubytovna je součástí sporovního areálu TJ Slavoj Teplice nad Metují. Nachází se v parku nedaleko náměstí i koupaliště. K dispozici je dětské hřiště v parku, fotbalové hřiště, tělocvična ZŠ, koupliště... Okolí nabízí výlety do skal, ZOO, vyhlídek apod. Pokoje jsou dvou až šestilůžkové vybavené lůžkovinami, sociální zařízení na patře.

> Otevírací doba

pobytový tábor

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Teplice nad Metují
Ulice: TU Slavoj
Telefon: 602 238 029
E-mail: [email protected]

> Komentáře