Deset zážitkových dní na Klučance pod Ostaší | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Deset zážitkových dní na Klučance pod Ostaší

> Termín

29.7.2020-7.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Tradiční tábor pro mladší děti s vyjímečným programem. Odzkoušeno v rámci vhodnosti, bezpečnosti a atraktivity v posledních 19 letech! 1. den Ubytování, rozdělení do oddílů. Výprava na Kočičí hrad a mlsání borůvek. Určování jedlých hub. Dovednosti z přežití v přírodě. Seznamovací párty. Soutěž talentů. 2. den Lízátkový lesní závod. Kimova hra, první pomoc, stanoviště zručnosti. Jízda vojenským speciálem na zámeček Bischofstein. Hrad Skály a rozhledna Čáp. Videodisko. Videoklipy z let 2018-2020. Profesionální efektová diskotéka. Just dance. 3. den Celodenní výlet do Adršpašsko-teplických skal, jízda lodičkou po skalním jezírku, přechod po lávkách přes rašeliniště, výstup na hrad Střmen. Doprava do Adršpachu a z Teplic nad Metují vlakem. Vystoupení iluzionisty Erika Forkuse. 4. den Vodění na koních v parku Green Valley. Doprava vojenským speciálem. Partyzánský samopal – Ukázka „protitankové“ dýmovnice. Evakuační hasičská lanovka, multistřelnice, plynové masky... Obrázkové Bingo o ceny od sponzorů. Příprava chuťovek a brownies. 5. den Celodenní koupání v aquaparku Meziměstí. Vlakem 17 min. Táborové Casino. Ruleta, kartičky a deskové hry o táborové peníze a ceny. 6. den Crazy olympiáda. Kuželky, lukostřelba, petang, šipky a různé bláznivé disciplíny. Expedice Hejda – základy táboření v přírodě. Stavba lesního obydlí. Bojovka. Interaktivní divadelní vystoupení a zábavné společenské hry. 7. Den Hledání pokladu po zlaté stezce. Celodenní pěší výlet 3,5 km po červené na horu Ostaš. Skalní město a bludiště. Sběr malin. Občerstvení v chatové osadě. Táborák s kytarou. Stezka odvahy noční alchymistickou vesničkou. 8. den Táborová pouť. Pouťové atrakce. Pěnování a stříkání z hasičského auta. Kontaktní exkurse za zvířaty do robotické farmy OSTAŠ. Jedna cesta vojenským speciálem. Jedna cesta 2 km pěšky. Alchymistická show. Chemické a fyzikální kouzlení s alchymistou. 9. den Celodenní výlet do Safari parku ve Dvůře Králové. Jízda Safari-busem. Africká vesnice. Velké dětské lanové hřiště. Prohlídka pavilónů. Doprava zájezdovým autobusem. Maškarní videodiskotéka. 10. den Balení a nákup cen za táborové peníze. Příjezd do Prahy a Trutnova. Pro děti účastnících se v minulých letech tohoto tábora, jsou připraveny nové zážitky nad rámec základního programu.

> Otevírací doba

pobytový tábor

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Teplice nad Metují
Ulice: Klučanka
Telefon: 606 888 195
E-mail: [email protected]

> Komentáře