Zážitkový tábor - příměstský | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zážitkový tábor - příměstský

> Termín

13.7.2020-17.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Program: 13.07.2020 Crazy olympiáda. Kuželky, lukostřelba, petang, šipky a různé bláznivé disciplíny. Expedice Hejda – základy táboření v přírodě. Stavba lesního obydlí. Bojovka HLEDÁNÍ VLAJEK. 14.07.2020 Minineckyáda na místním přírodním koupališti. EKOFARMA Dědov. Ukázka starých řemesel. Získání praktických dovedností krmení a péče o ovce a kozy. 15.07.2020 Táborová pouť. Pouťové atrakce. Pěnování a stříkání z hasičského auta. Kontaktní exkurse do robotické farmy OSTAŠ. Jedna cesta vojenským speciálem. Jedna cesta 2 km pěšky. 16.07.2020 Celodenní výlet do Safari parku ve Dvůře Králové. Jízda Safaribusem. Africká vesnice. Velké dětské lanové hřiště. Prohlídka pavilónů. Doprava zájezdovým autobusem. 17.07.2020 Partyzánský samopal – Ukázka „protitankové“ dýmovnice. Evakuační hasičská lanovka, multistřelnice, plynové masky… Videodisko. Videoklipy z roku 2017. Profesionální efektová diskotéka.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Teplice nad Metují
Ulice: Klučanka
Telefon: 606 888 195
E-mail: [email protected]

> Komentáře