KryštofKemp 2020-Liberec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KryštofKemp 2020-Liberec

> Termín

8.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Po dvouleté pauze se za vámi už počtvrté vrátí putovní festiválek KryštofKemp! Osm zastávek přivítá v roce 2020 filmové hrdiny, smyšlené postavy i reálné legendy, kreslené, hrané i kostičkové, klaďase i záporáky...prostě všechny naše hvězdy, které se s námi vydají napříč příběhy všech možných žánrů:). Kromě koncertu Nepostradatelných a neopakovatelných zážitků s naší sedmicí hrdinů se můžete těšit na doprovodný program plný nejznámějších filmových příběhů a samozřejmě dojde i na další hudební vystoupení. Opět bude možnost ubytovat se den předem ve filmařském stanovém městečku až do nedělního poledne. Jednotlivé informace k vám postupně doputují, nicméně to nejdůležitější: Předprodej startuje 17.10. v 17:00 na www.krystofkemp.cz! Brány Amfiteátru se otevřou v sobotu 10:30, Richard Rambo Stallone odpálí celodenní (a celonoční:)) natáčení ve 12:00. Filmařské stanové zázemí bude zpřístupněno v pátek po 16:00 a uzavřeno v neděli v 10:00. Těšíme se na vás a na další společné úžasné zážitky!

> Otevírací doba

12:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Sportpark Liberec

> Komentáře