Technická sobota v Brně - Robotika pro nejmenší a pokusy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Technická sobota v Brně - Robotika pro nejmenší a pokusy

Foto: Intellectus

> Termín

28.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Ano, chystáme oblíbené Technické soboty v Brně! To nejlepší z našich kroužků chceme vměstnat do jednoho dopoledne a o tom jsou Technické soboty. Čeká nás v rámci 3 hodin souhrn mini workshopů, zaměřených na robotiku, programování nebo pokusy. Přijde si užít dopoledne s různými typy robůtků a nejen to, provedete pokus a odnesete si domů vlastnoručně vyrobený dárek :) Co nás čeká? VIBRUJÍCÍ ROBŮTCI Vyrobíme překážkovou dráhu pro malé vibrující robůtky a užijeme si spoustu legrace sledováním jejich neřízeného dovádění :) OZOBOT Seznámíme se s úvodem do programování a robotiky. Budeme programovat jednoduché robůtky Ozoboty, kterým postavíme bludiště z puzzle a naučíme se naprogramovat vlastní dráhu pro Ozoboty. Co to vlastně Ozobot je? Ozobot je malý programovatelný robot, který umí sledovat nakreslené čáry a podle barevných kódů vykonávat různé povely. POKUS A na závěr si vyrobíme šumivou kouli do koupele, kterou si odnesete domů jako dárek :) Chceme individuální přístup, proto technické soboty otevíráme pro maximáně 10 dětí (minimální počet pro otevření workshopu je 5 dětí). Workshop je určený pro děti od 5 - 8 let za doprovodu rodičů. Cena: 950 Kč (V ceně jsou všechny pomůcky a materiál) Kde: občanský klub Hybešova 65a, Brno Doporučujeme s sebou lehkou svačinu, pití a hlavně dobrou náladu :) Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/zNqnd3QaQDdfKqzC8

> Otevírací doba

9:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Hybešova 65a
Telefon: 774 332 739  
E-mail: [email protected]

> Komentáře