Festival knih 2020 - s knížkou není nuda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival knih 2020 - s knížkou není nuda

> Termín

31.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Máte rádi knížky, zábavu, tvoření, hry a soutěže? Chcete si spolu se svými dětmi aktivně odpočinout od běžných starostí nebo jen zahnat nudu? Právě pro vás jsme připravili zábavný den v Krajské knihovně Karlovy Vary pod názvem FESTIVAL KNIH, který se bude konat v úterý 31.3.2020 od 14 hod. Ve všech odděleních knihovny si budeme hrát, tvořit a soutěžit. Jsou pro vás nachystány ceny, kvízy, hry pro děti i dospělé, nezapomněli jsme ani na odpočinek a malé občerstvení. V podvečerních hodinách bude program vrcholit a nabídneme vám dvě autorská čtení s autogramiádou a taky velmi populární Slam poetry. Pojďte s námi vstoupit do světa fantazie a strávit nevšední den s knížkou. Moc se na vás těšíme! Odpoledne plné zábavy - čtení, tvoření, výstavy, přednášky - hry PROGRAM: 14-17 hod Cesta do fantazie - program pro děti a dospělé ve všech odděleních knihovny, zábavná zastavení, čtení, tvoření, přednášky, besedy, hry Detektivní romány - budeme řešit kriminální čin Historické romány - středověk a historické zbraně Komiks - komiksoví hrdinové, tvoření v A-klubu Putování za pohádkou - dětské oddělení Půjčovna pro dospělé – přednáška pedagogů ze ZŠ Wlaštovka „Možnosti alternativního školství, představení principů a myšlenek waldorfské školy“ Hry a soutěže pro děti i dospělé - sál 17 hod A klub Štěpánka Bergerová – kniha „Moucha v limonádě“ Autorské čtení a autogramiáda 17 hod Dětské oddělení Tereza Igazová – kniha pro děti „O princi, který se vrtal v nose“ Autorské čtení a autogramiáda 18 hod Společenský sál Slam poetry vystoupí Dr. Filipitch, Fógl, Vašek z Aše a Jeník, vstupné 50,- Kč

> Otevírací doba

14:00 - 19:30

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Karlovy Vary
Ulice: Krajská knihovna Karlovy Vary, Závodní 378/84,

> Komentáře