Festival světla BLIK BLIK | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival světla BLIK BLIK

> Termín

27.3.2020 - 28.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Festival světla BLIK BLIK každý rok objevuje a rozsvěcuje jiná místa v Plzni a nabízí unikátní podívanou při večerní procházce. Vnitřní i venkovní světelné instalace se pokusí podmanit vaše smysly prostřednictvím nejrůznějších efektů. Těšit se můžete na světelné sochy a obrazy, videomapping nebo interaktivní hry od umělců z Čech i zahraničí. Šestý ročník festivalu světla a umění BLIK BLIK se přesune z centra Plzně a nechá poprvé kompletně vyniknout městskou zeleň. V pátek a sobotu 27. - 28. března vždy od 19:00 do půlnoci rozsvítí na 13 instalací od tuzemských i zahraničních umělců a uměleckých projektů Lobezský park a jeho okolí. Podél řeky do Magické roklinky Letošní trasa lemovaná světelnými instalacemi provede návštěvníky od Divadla ALFA, podél řeky Úslavy, přes Lobezský park až k Rolnickému náměstí. Cestu bude možné absolvovat i v opačném směru. Centrem festivalu bude Lobezský park, který přeměníme v Magickou roklinku. Ať už se rozhodnete do ní střemhlav sklouznout nebo raději opatrně sestoupit po svých, zavede vás do zcela jiného, čarovného světa. „Uspořádat festival světla v parku je pro nás organizátory výzva. Současně si ale od nové lokace slibujeme, že zmizí fronty před vstupem u jednotlivých instalací,“ říká manažerka festivalu Petra Krákorová a vysvětluje: „právě to totiž trápilo návštěvníky při loňském, rekordním, ročníku, na který dorazilo 50 000 lidí. V roce 2020 budou všechny placené instalace na jednom místě se společným vstupem.“ Neplacené instalace se objeví volně podél nově naplánované trasy. VSTUPNÉ: 100 Kč: dospělí od 18 let 50 Kč: děti nad 120 cm, studenti do 26 let, senioři nad 70 let 250 Kč: rodinné vstupné (max 2 děti), každé další dítě 50 Kč Zdarma: děti do 120 cm, ZTP/P vč. doprovodu, ZTP

> Otevírací doba

19:00 - 23:59

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: podél řeky Úslavy, přes Lobezský park až k Rolnickému náměstí

> Komentáře