Rodinná výtvarná dílna - KRUCI…PÍSEK! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinná výtvarná dílna - KRUCI…PÍSEK!

> Termín

28.03.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

KRUCI…PÍSEK! Bylo nebylo sklo. Co ale bylo, než bylo sklo? Přece hromada písku! A právě písek, výchozí surovinu pro výrobu skla, využijeme jako základní materiál pro naši dílnu. Nebudeme strkat hlavu do písku, ani stavět bábovičky, ale zkusíme písek využít při tvorbě výtvarného díla. Přidejte se k nám! P.S. Návštěvníci z Písku mají vstup zdarma… Dílnou vás provede umělec a pedagog Jan Peknik Kozák. Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou ve výstavě tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Něco jako pracovní list, ale bez práce a bez papíru. Délka rodinné dílny: 14–17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.

> Otevírací doba

14.00–17.00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Humpolec
Ulice: 8SMIČKA - zóna pro umění

> Komentáře