Letní jezdecké soustředění 2020 - příměstský tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní jezdecké soustředění 2020 - příměstský tábor

> Termín

27.7.2020-31.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Chcete strávit týden prázdnin v přírodě s koňmi? Chcete se naučit trochu o ně pečovat, trochu jim rozumět a trochu na nich jezdit? Pak právě pro vás pořádá jezdecký klub Ranč Lipí letos již 21 jezdecké soustředění. Je určeno pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v jezdeckém sportu nebo se naučit základům jezdectví a nebojí se pobytu v přírodě za každého počasí. S každým jezdcem je pracováno individuálně, dle jeho jezdecké vyspělosti. Pro mladší děti od 7 let je určen „příměstský tábor“ od 27.7. do 31.7. 2020 Děti budou docházet denně od 8 hodin na Ranč Lipí, kde si je převezmou vedoucí. Dopoledne uklidíme ve stájích, připravíme koně a jdeme jezdit na pískovou jízdárnu nebo do terénu. Po obědě v turistické restauraci si vyzkoušíme zručnost a pohotovost při různých hrách a soutěžích, podle počasí v přírodě nebo klubovně. Po odpolední svačině přichystáme koním stáje na noc a zhruba v 17.30 hodin se s nimi rozloučíme. Jídlo: 2x svačina, oběd, balené nápoje případně čaj.

> Otevírací doba

8.00 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Lipí
Ulice: Lipí-Bůček
Telefon: 604 235 682
E-mail: [email protected]

> Komentáře