Příměšťáky pro předškoláky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměšťáky pro předškoláky

> Termín

13.7.2020-17.7.2020
20.7.2020-24.7.2020
17.8.2020-21.8.2020
24.8.2020-28.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Pojďte dát vale školce a na týden ochutnat jaké to je být na táboře. Užít si tak společné chvíle tak trochu jinak. Hravý týden, kdy mají děti možnost chodit do přírody, tvořit, zpívat, vařit a kuchtit, sportovat a hýbat se a radovat se z maličkostí! Příměstské tábory pro děti od 3 do 6 let jsou určené všem rodičům, kteří mají v období prázdnin uzavřenou mateřskou školu a chtějí, aby o jejich dítě bylo mile a dobře postaráno. Pro děti je připravený netradiční prožitkový program, plný hraní, tvoření a pohody v klidném tempu přizpůsobeném věku dětí. Výhodou těchto táborů je, že vaše dítko může navštívit i několik táborových termínů, protože program pro děti se neopakuje. Tábor vedou zkušení lektoři, kteří mají k malým dětem velmi pozitivní vztah. Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý den, odměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj. Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete na webu

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Horská 165, prostory Motyčkovic kliky

> Komentáře