Vydra s bobrem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vydra s bobrem

> Termín

5.3.2020 - 31.5.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Výstava o životě a ochraně vydry říční a bobra evropského. Výstava spojená z projektů "Čus vydrus!" Českého nadačního fondu pro vydru v Třeboni a "Zaostřeno na bobra" od Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Sylva Lunae představí dva druhy chráněných živočichů, které se postupně dostávají i do okolí Kladna. Naučný a vtipný komiks od dětí z třeboňského přírodovědného kroužku ukáže život vydry říční - období mláďat, rozmnožování, přizpůsobení pobytu ve vodě, ale i zvířata a nástrahy, se kterými se vydra každodenně setkává. Druhá z výstav nabídne zajímavosti o bobřím jídelníčku, domově nebo rodině, ale také informace o výzkumu bobrů, jejich ochraně a rozšíření v ČR. Obě výstavy doplní četné vycpaniny z muzejních sbírek, a to jak vydry s bobrem, tak i zvířat, která jsou s nimi příbuzná, a chybět nebude ani ukázka ohlodaného stromu a zábavné úkoly pro děti. Cena: 50 Kč Snížená cena: 25 Kč Rodinná cena:: 110 Kč

> Otevírací doba

Otevřeno úterý - neděle 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, Huťská 1375

> Komentáře