Z pokladů půd a depozitářů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Z pokladů půd a depozitářů

> Termín

1.2.2020 - 26.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V každém muzeu se skrývá mnoho zajímavých sbírkových předmětů či „pokladů“, které často po mnoho let nebývají vystaveny a jsou skryty v policích muzejních depozitářů. Někdy není vůbec na škodu některé z těchto věcí oprášit a představit širší veřejnosti. V každém muzeu se skrývá mnoho zajímavých sbírkových předmětů či „pokladů“, které často po mnoho let nebývají vystaveny a jsou skryty v policích muzejních depozitářů. Někdy není vůbec na škodu některé z těchto věcí oprášit a představit širší veřejnosti. A tak se v rámci této výstavy můžete těšit na „poklady“ z depozitářů semilského muzea, například hrací strojek, unikátní modely nerealizovaných urbanistických plánů Semil, posmrtnou masku Ivana Olbrachta či Františka Ladislava Riegra, vysoké kolo staré přes sto let, busty Františka Ladislava Riegra a Františka Palackého, historickou tenisovou raketu od semilských výrobců bratří Pulcových a mnoho dalších rarit. Prezentovány budou i nově zrestaurované obrazy ze sbírek semilského muzea či nové akvizice zapomenutých umělců ze Semilska pořízené v loňském roce.

> Otevírací doba

9:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Semily
Ulice: Muzeum a Pojizerská galerie Semily, Husova 2

> Komentáře