MOJE KNIHOVNA SNŮ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

MOJE KNIHOVNA SNŮ

> Termín

1.3.2020 - 30.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Výstava je přístupná v době otevíracích hodin oddělení pro dospělé čtenáře holešovské knihovny. Na konci loňského roku uspořádala Městská knihovna Holešov soutěž pro všechny malé výtvarníky Moje knihovna snů. Nejen, že jsme tak chtěli dát prostor našim nejmladším čtenářům, aby ztvárnili své představy o ideální knihovně, ale také jsme chtěli trošku téma nové knihovny rozvířit. Jejím současným sídlem je Kneisslova vila, která má úžasný genius loci, ale nesplňuje současné standardy a prostory jsou nedostačující. V loňském roce byl zpracován návrh architektonické a dispoziční koncepce holešovské knihovny, který navrhl Ing. arch. Karel Bidlo. Od začátku března do konce dubna budou k vidění jak tyto návrhy, tak práce dětí v prostoru vstupního schodiště do prvního patra a ve studovně. Výstava Moje knihovna snů tak přiblíží návštěvníkovi nejen dětské fantazie, v nichž nechybí v knihovně skluzavky, virtuální realita, bazén, koutek pro domácí mazlíčky či automat na sladkosti, ale také díky ní veřejnost má možnost nahlédnout na zmiňovaný návrh rekonstrukce.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Holešov
Ulice: nám. Dr. E. Beneše 17

> Komentáře