Commodore Amiga Víkend IX. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Commodore Amiga Víkend IX.

Foto: Kateřina Píchová

> Termín

2.5.2020-3.5.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Připravili jsme pro vás další Amiga víkend během kterého si v našem muzeu můžete zahrát stovky úžasných her na původních opravených a seřízených počítačích a konzolích od slovutné firmy Commodore – na legendárních Amigách! Zaposloucháte se do typického vrzavého načítání disket z mechanik, užijete si ostrý obraz a zvuk na monitorech a televizích s CRT obrazovkami, v rukách budete při hraní držet původní joysticky a myši, vzduch bude cítit nostalgií a vzpomínáním. Na místě budou také specialisté na Amigy z našeho týmu, kteří vám najdou a spustí hru dle vašeho přání, ale i vám pomohou s výběrem pokud vás Amigy minuly. Hardware stále vychytáváme k lepšímu, očekávat můžete 4x Amiga 500 vč. prémiových Balls a Tiger design edicí, novinkou v naší sbírce je pak krásná zachovalá původní Amiga 2000, máme nastavený i hardisk A590 k A500 a dále 2x herní konzole Amiga CD32. Počítače pojedou na originálních monitorech od Commodoru, konzole na zářivých televizích od Panasonicu a Philipsu. K dispozici pro vás máme stovky těch nejlepších her které na Amize vyšly. Hrajeme po celé víkendové veřejné otvíračky, tedy vždy od 10 do 19 hodin v SO i NE. Chystáme pro vás tentokrát i doplňkový program v podobě herního vzpomínání slovutného pana Červa, duchovního otce kladenského amigismu Holograma a našeho šéfa Bomberozy. Hardwarové okénko si pak vezme na svá bedra náš šéfelektronik BJ. Máte-li nějaký přebytečný hw či sw co Vám doma po Amize zůstal, přivezte to s sebou tento víkend a jistě se domluvíme na odměně, vstupném zdarma apod. U dražších kusů hw se samozřejmě domluvíme i na finanční kompenzaci. Prožijte s námi retroherní víkend v muzeu ArcadeHry.cz se 175ti arkádovými automaty a sedmi Amigami na který jen tak nezapomenete. Už se zase na Amigy i na Vás moc těšíme!

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Červený Újezd
Ulice: U Větráku
Telefon: 0727834460
E-mail: [email protected]

> Komentáře