Oslava 9. narozenin projektu ArcadeHry | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslava 9. narozenin projektu ArcadeHry

Foto: Kateřina Píchová

> Termín

18.04.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Letí to jako voda a tak v půli dubna oslavíme dlouhých DEVĚT otevíracích let našeho muzea arkádových automatů v Červeném Újezdě které si tolik z vás oblíbilo. Za nostalgií sem vyráží staří kamarádi, sourozenci, přijíždí i rodiče s dětmi, probíhají tu první randíčka a dokonce i svatební focení. Společně jsme vytvořili místo kam se rádi vracíte a kde arkády nestárnou. Naše oslava bude komorní, ale i tak si jí moc užijeme. Potkáte tu techniky kteří udržují naše automaty při životě, výjezdníky kteří s nimi jezdí po akcích, ale i provozní tým který se o Vás stará při návštěvách. Budou zde naši kamarádi z Czech Arcade Repre kteří s námi lámou rekordy ve světoznámých arkádovkách a šíří tím slávu ArcadeHer i České republiky za hranicemi, kteří si nedávno namazali na chleba i bývalé mistry světa ve hrách Rygar a Final Fight. Pod jejich vedením se uskuteční malý turnájek v arkádovkách pro děti i dospělé. Uvidíte tu naše parťáky z médií i kolegy sběratele automatů, konzolí i počítačů. Zahrajete si nejlepší hry na nejcennějších Commodorech Amiga 500 z našich Amiga víkendů. Před Arénou bude umístěn stánek s občerstvením našeho partnera, kde si koupíte třeba guláš, grilovaný hermelín, steak, klobásu nebo párek v rohlíku. Půjde o veřejný otvírací den kdy jsme Vám k službám od 10 do 19 hodin za běžné ceníkové vstupné. Každý návštěvník od nás u vstupu obdrží nápoj zdarma, neboť partnerem osvěžení této akce je Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Těšíme se na pohodovou atmošku na oslavě našich hranatin :-) #arcadehry #cocacolahbc

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Červený Újezd
Ulice: U Větráku
Telefon: 0727834460
E-mail: [email protected]

> Komentáře