Best World Dance Group gala award - Svátek Jara | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Best World Dance Group gala award - Svátek Jara

Foto: Alex

> Termín

30.03.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme na gala show XVII. Mezinárodního festivalu „Svátek Jara“, na kterém se představí nejlepší týmy śampionátu Best World Dance Group. Diváci očekávají evropské a asijské taneční skupiny v různých stylech moderního a klasického tance, akrobatické představení, barevní folklór. 30. března bude vybrán vítěz v kategorii Nejlepší choreograf mezi účastníky z Ruska, Ukrajiny, Polska, Japonska, České republiky a Slovenska. Best World Dance Group je první českou taneční soutěží s jedinečnými cenami! Vítězové v každé kategorii obdrží poháry, diplomy, dárky od sponzorů. Nejlepší týmy obdrží granty s hlavní výhrou 2 dny v Disneylandu, v Paříži  zdarma s možností vystoupení přímo v parku! Vítězové šampionátu získají grant na festival na výletní lodí v USA. Pondělí 30.03.2020 v 17:00, v divadle Hybernia, Náměstí Republiky 3/4, Praha Videa: https://youtu.be/87T22oCOdwA https://youtu.be/QKxLQQ5FhdY https://youtu.be/Jj0KgulSoBk Pořádá: Nadační Fond Mezinárodní Forum Mládeže Kontakt: +420 222 240 697 [email protected] www.children-festivals.com/?lang=cs https://www.facebook.com/events/646974359171536/ Vstupenky: 250 Kč - dospělí 150 Kč - děti do 18 let ZTP, ZTP/P + Doprovod mají vstupné zdarma. https://www.ticketstream.cz/akce/best-world-dance-group-gala-award-131069 https://www.ticketportal.cz/event/Best-World-Dance-Group-Gala-Award-Svatek-Jara

> Otevírací doba

17:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Náměstí Republiky 3/4
Telefon: 608 889 985
E-mail: [email protected]

> Komentáře