Pátračka v knihovně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pátračka v knihovně

> Termín

2.3.2020 - 31.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Pátrací hra o ceny pro děti 8+ je připravena na všech pobočkách a v dětském oddělení knihovny. Konkrétní podmínky pátrání najdeš na pobočkách. Hra trvá celý měsíc březen a je na tobě jaké místo pro pátrání si vybereš. Pokud vyluštíš 3 pátračky, staneš se Mistrem Čmuchalem a budeš hrát o 3 hlavní ceny. Vltava/ Pokus se otevřít truhlu Willyho Wonky! Dokážeš se popasovat s přichystanými úkoly a zjistit tajný kód pro otevření truhly? Suché Vrbné / Všichni se marně snaží nalézt drahocenné klenoty princezny Juliány. Jediné, co víme, že je ztratila v knihovně. Staň se úspěšným pátračem a odměna tě nemine. Dětské / Spisovatel hugo Litera už je týdny pohřešován. Jeho poslední kroky vedly do naší knihovny. Pomůžeš nám ho vypátrat? Čtyři Dvory/ Zachraň Lenocha! Vypátrej všechna zapomenutá zadání a pomoz mu vyplnit jeho čtenářák! Rožnov/ Pomoz rozveselit Lízu Simpsonovou! Pátrej po jejích bílých ztracených korálech a najdi je. Čeká tě Lízin úsměv a odměna

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Jihočeská vědecká knihovna, pobočka na Sadech

> Komentáře