POPO - povídej a poslouchej | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

POPO - povídej a poslouchej

> Termín

18.2.2020-23.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mamky, matky, maminky, pojďme se sejít a předat si naší rodičovskou moudrost. Odtajněme a sdílejme radosti i starosti, které s sebou péče o naše milované děti přináší. Ve skupině můžete zjistit, že nejste sama, kdo přemýšlí nad tím, jak být ta nejlepší máma. Budete mít prostor sdílet své úspěchy, kotrmelce, nejistoty či smutky. S humorem, slzami, či rozhořčením se Vám naskytne prostor otevřít jakékoliv téma ze života rodiče. Moudrost skupiny nám všem může nabídnout pochopení, zpětnou vazbu, nový pohled na věc, inspirativní řešení nebo jen úlevu, ze sděleného, či vědomí, že v tom nejsem sama. Získejte nové přátele, ženy v podobné životní etapě. Setkáním bude provázet terapeutka, ale především matka Petra Peničová, která má dlouholetou zkušenost se skupinovou prací. Těšit se vždy můžete na kreativní techniku ladící účastnice na stejnou notu. Nečekejte vzdělávání, ale bezpečný prostor pro vzájemné porozumění a podporu. Účastnit se může jakákoliv žena, matka. Každá z nás bude důležitým článkem, který přijímá a současně poskytuje.

> Otevírací doba

úterý 10:00 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Choceň
Ulice: T. G. Masaryka 703
E-mail: [email protected]

> Komentáře