Holický masopust 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Holický masopust 2020

> Termín

22.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Masopust zamíří z centra města do Roveňska Plný dvojek. Takový bude letošní, v pořadí ji sedmnáctý, Holický masopust. Uskuteční se totiž v sobotu 22. února a navíc navštíví dvě části našeho města – centrum a nově místní část Roveňsko. Maškarádi vyjdou v 9 hodin od Kulturního domu města Holic, před kterým požádají o vládu nad městem, podél potoka směrem do Husovy ulice. Z ní půjdou ulicemi Havlíčkova, Komenského, Klicperova, U Kapličky, Mládežnická, Tylova, Pardubická, Smetanova, Kpt. Jaroše, Mjr. Baumanna a Pod Parkem. Následně se průvod přesune do místní části Roveňsko. Právě v Roveňsku se u tamního hřiště na konci obchůzky odehraje obřad odpravení kominíka (cca v 16 hodin). Občané, kolem jejichž příbytků povede laufer svou maškarní družinu, najdou ve schránkách v předstihu leták s podrobnými informacemi. Chcete-li, aby vás maškary navštívily, označte své domy či vrata viditelným způsobem, nebo zkrátka vyjděte na ulici, jakmile zaslechnete tóny maškarních hudebníků. A chcete-li s námi do průvodu, pak kontaktuje pořádající spolek Kultura pro město na emailu: [email protected] nebo přijďte v kostýmu hodinu před zahájením průvodu přímo k zadní části kulturního domu.

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Holice
Ulice: kulturní dům
E-mail: [email protected]

> Komentáře