Odpoledne s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Odpoledne s dětmi

> Termín

17.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Tvoření, malování, zpívání, dovádění - pro děti a jejich rodiče/prarodiče! Téma - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY Budeme řídit vlastní auta, zopakujeme si možné směry, zazávodíme si :-) A samozřejmě budeme lepit, tvořit, zpívat, dovádět a hrát si. Cena vstupu pro dítě je 100,-. Kapacita je 12 dětí. Akce je vhodná pro děti od 1,5 do 5 let. NUTNO PŘIHLÁSIT SE PŘES SMS (737 797 842) NEBO ZPRÁVU STRÁNCE EVENTS BY LENKA! Stačí zaslat krátkou zprávu, že se 17.2. od 17 HODIN zúčastníte a jméno. Všem zašlu zpětnou zprávu s potvrzením rezervace. Sejdeme se v 16:55 hodin před vchodem do mateřské školky Poděbradova (ulice Poděbradova 19, Ostrava). Vyzvednu si vás tam a spolu půjdeme do školkové tělocvičny v prvním patře. Dětem vezměte prosím přezutí, dospěláci mohou být v ponožkách. Kočárky si budete moci nechat hned za vstupními dveřmi. Školka se nachází v centru Ostravy, 300 metrů od tram zastávky Karolina nebo Elektra. Případně 500 metrů od trolejbusové zastávky Konzervatoř. Akce se bude konat při minimálním počtu 3 dětí a víc :-) Pokud pojedete autem, můžete si ho pohodlně zaparkovat na školkovém parkovišti - je vám k dispozici. Těším se na všechny děti i jejich rodiče - protože právě ten společně strávený čas s dětmi, je ten nejlepší! Změna téma tvoření vyhrazena :-)

> Otevírací doba

16:55 - 17:45

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: MŠ Poděbradova

> Komentáře