Valentýn v Zoo Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Valentýn v Zoo Ostrava

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pokud se chystáte oslavit svátek zamilovaných a hledáte pro svou drahou polovičku netradiční dárek, pak Vás zveme tuto sobotu do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava. Zamilované páry mohou využít zvýhodněné vstupné do zoo a zúčastnit se i speciální prohlídky. Každý zamilovaný pár, který v sobotu 15. února do zoo zavítá, zaplatí vstup pouze za jednu osobu. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, kteří spolu již nějakou dobu žijí… Kromě zvýhodněného vstupu se mohou zájemci těšit na speciální komentovanou prohlídku zaměřenou na partnerské soužití zvířat, namlouvací praktiky a sexuální chování. Prohlídka začne v 11 hod. u vstupu do zoo, je v ceně vstupného a její předpokládaná délka je okolo dvou hodin. U expozice s domácími zvířaty budou mezi 11. a 15. hodinou probíhat valentýnské aktivity, které připravili pracovníci Střediska volného času Ostrava. V únoru je ostravská zoologická zahrada otevřena od 9 do 17 hodin, pokladny a pavilony se zavírají o hodinu dříve. Stále platí mimosezónní zlevněné vstupné.

> Otevírací doba

11:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Michálkovická 2081/197

> Komentáře