Šluknovský masopust | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Šluknovský masopust

> Termín

21.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Město Šluknov a Šluknovský zámek Vás srdečně zvou v pátek 21. února 2020 na Šluknovský masopust. Masopust je svátek, při kterém se lidé za dávných časů naposled poveselili a pořádně najedli před nadcházejícím obdobím půstu. S oblibou se slaví dodnes a ten náš pomalu získává svou tradici. V letošním roce se na akci podílí spousta organizací, kterým patří velké poděkování. Program: 14:00 - 17:00 hodin zámecká zabijačka ve Šluknovském zámku - nabídka výborných teplých zabíjačkových specialit, možnost nákupu 15:00 hodin slavnostní zahájení masopustního průvodu a průvod maškar (park Šluknovského zámku - pěší zóna - náměstí Míru a zpět) 16:00 - 17:00 hodin zakončení průvodu a pochování basy před zámkem Na akci se podílí: MŠ Šluknov, ZŠ J. Vohradského Šluknov (školní družina), ZUŠ Šluknov, DS Kvítko a Oblastní charita Šluknov

> Otevírací doba

14:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Šluknov
Ulice: zámek

> Komentáře