Špacír po Zlaté cestě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Špacír po Zlaté cestě

> Termín

26.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Sraz je od 9:00 hod. na parkovišti Historického parku, vyrážíme přesně v 9:30 hod. Také letošním roce je špacír koncipován jako okružní trasa. První polovina půjde po původní trase Zlaté cesty k oborské hájence, kde bude pro účastníky připraveno občerstvení. Odtud se vydáme přes několik v lese ukrytých uměleckých objektů a přes Schmuckerhof zpět do našeho výchozího místa. Zde bude možnost se občerstvit v restauraci Brot&Zeit. Po cestě se účastníci dozví mnoho zajímavého nejen o významné historické stezce a středověké historii, nýbrž i o novodobější historii, která formovala zdejší region. Délka trasy je cca 20 km. Doporučujeme pevnou obuv. Výchozí bod: parkoviště před Historickým parkem Bärnau – Tachov Prosíme o přihlášení na tel. +49 9635 9249 996 nebo na e-mailu [email protected] Účastnický poplatek 150 Kč zahrnuje průvodcovský doprovod na celé trase a polední občerstvení u oborské hájenky. Doprava na místo srazu je individuální.

> Otevírací doba

9:30 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Bärnau
Ulice: Historický park Bärnau-Tachov

> Komentáře