Hoopdance - děti / zimní kurz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hoopdance - děti / zimní kurz

> Termín

18.2.2020-21.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Kdy? Pravidelně každé úterý od 18.2. 2020 / 16-17:00 hodin Kde? Broumovský klášter, revitalizované prostory - Co je to hoopdance? Hoopdance, neboli tanec s obručí se řadí mezi aktivity nového cirkusu a je to skvělá forma pohybu pro děti i dospělé, kde zapojíte nejen břísko, ale hlavně mozek, procvičíte svou koordinaci a části těla, které by vás ani nenapadly. S obručí se dají dělat různé kousky. Společně si na kurzu vysvětlíme rozdíly mezi obručemi, naučíme se správnou techniku kroužení na pase a ostatních částech těla, ukážeme si základní triky a naučíme se postupně sestavu. - Pro koho je kurz vhodný? Pro děti ve věku 12-17 let (šikovné děti klidně i mladší), kteří si chtějí hoopdance vyzkoušet a naučit se netradiční disciplínu nového cirkusu. Ať už umíte nebo neumíte kroužit na pase, nemusíte se kurzu bát. Všechno si společně pomaličku vysvětlíme a krůček po krůčku se naučíme jednotlivé triky. - Co se bude na lekcích dít? Vysvětlíme si, k čemu jaká obruč slouží a postupně si vyzkoušíme jak točení na pase s velkou obručí, tak cirkusové kousky s obručemi malými. Nemusíte se bát, lekce je koncipována tak, že ji zvládne naprosto každý a ještě si užijeme srandu, vysvětlíme si základní principy, tipy a hry na doma pro ty, které tento pohyb nadchne (stejně jako mě) a ukážu vám spoustu způsobů jak se s obručí zabavit nejen na hodinách, ale i doma. - Co na sebe? Nejlépe bavlněné věci, po kterých obruč nesklouzne, nebo kraťásky či legíny (na holé kůži drží nejlépe). Doporučuji uplé věci, které nebudou nikde vlát a překážet při točení. Sama točím nejradši bosky nebo v ponožkách, ale klidně si nějaké přezůvky vezměte. Jak je libo. - Kdo kroužek povede? Ahoj, jmenuji se Aneta a novému cirkusu (konkrétně obručím) se věnuji od roku 2013. Zpočátku jsem se věnovala především pouličnímu umění, tanci s obručí, práci s publikem a buskingu u nás i v zahraničí... tak trochu na volné noze. Dlouho jsem poté působila v Praze a pravidelně vedla kurzy. Nyní převážně vystupuji na festivalech a soukromých akcích. Jezdím také po ČR a snažím se předávat své znalosti dalším nadšeným začátečníkům a pokročilým. Pravidelně se účastním také zahraničních workshopů, prohlubuji své znalosti v novocirkusovém oboru a snažím se pozvednout povědomí o této nádherné disciplíně.

> Otevírací doba

úterý 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Broumov
Ulice: Klášterní 1

> Komentáře