BUBNOVÁNÍ DO ŠKOL | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BUBNOVÁNÍ DO ŠKOL

> Termín

29.4.2020 - 30.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

oncert je sestaven z průvodního slova moderátora, ukázek hry na bicí nástroje, živých vstupů kapely a interaktivních akcí s posluchači. Osnovu koncertu tvoří historický vývoj bicích, jejich funkce ve společnosti a při mezilidské komunikaci. Hudebníci hrají na bicí soupravu, tomy, perkuse, vibrafon, xylofon a basovou kytaru v žánrovém rozpětí od historických pochodů přes latinsko-americkou hudbu, jazz, až k hudbě současné. Je to interaktivnípředstavení složené z mluvenéhoslova, živéhudby, skečí a scének, do kterýchjsoudětiaktivnězapojovány… Výstupem koncertu je seznámení se se světem bicích nástrojů, předání podnětů k přemýšlení o vlivu moderních komunikačních technologií na osobnost člověka, podnícení k používání zdravého rozumu, čtenářské gramotnosti, vzdělávání a hodnotným volnočasovým aktivitám. Koncerty pořádáme jak pro základní, tak střední školy a gymnázia – dle věku diváků upravujeme celkové představení.

> Otevírací doba

Středa 29. Duben 2020 9:00
Středa 29. Duben 2020 11:00
Čtvrtek 30. Duben 2020 9:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Žďár nad Sázavou
Ulice: Doležalovo nám. 73/1

> Komentáře