Žďárský masopust | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Žďárský masopust

Foto: Michal Šimo

> Termín

22.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Žďárský masopust se stává oblíbenou obnovenou tradicí a každoročně přichází s nějakou novinkou – letošní 3. ročník láká na masopustní karneval pro děti a masopustní zábavu. Přijďte se rozveselit, zadovádět si a užít si program pro děti i dospělé, ať už v maskách, či bez nich. Těšíme se na Vás! 13:00 – masopustní dílna – výroba masek, kosmetický a krejčovský salon 14:14 – slavnostní zahájení na náměstí, předání práva masopustu od starosty města masopustní zábava za doprovodu Zelenohorských muzikantů 15:00 – slavnostní průvod masek městem v rytmu polky a salsy 15:30 – zastavení na Doležalově náměstí, pozvání do sálu Active na masopustní veselí 15:30-16:30 – taneční odpoledne pro děti a dospělé, soutěže 17:00 – čaj o páté (pauza) 18:00 – zahájení masopustní zábavy v sále Active, soutěž v tanci masek ve třech kategoriích 19:30-23:00 – taneční zábava v sále Active

> Otevírací doba

13:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Žďár nad Sázavou
Ulice: nám. Republiky
Telefon: 737580428
E-mail: [email protected]

> Komentáře