24. Letní příměstský tábor Harry Potter aneb kouzla vědy a techniky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

24. Letní příměstský tábor Harry Potter aneb kouzla vědy a techniky

> Termín

24.8.2020 - 28.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Harry Potter aneb kouzla vědy a techniky je jako stvořený pro všechny malé zvídavé badatele a badatelky, kteří se touží naučit, jak připravit věhlas a stáčet slávu vědců a techniků a dokonce uložit do falkonek mudlovskou verzi odvaru živoucí smrti. Na své si přijdou milovníci fantastických moderních technologií, protože budeme v rámci táborového programu s lektorem strojařem Petrem poznávat kouzlo 3D tisku a vyčarujeme si (tedy vystikneme si a dál upravíme) kouzelnickou hůlku. Navíc s lektorkou bioložkou Klárkou budeme zkoušet vyrábět různé chemické lektvary a domácí bylinné produkty a zažijeme i hodinu nefalšovaného bylinkářství. Vše si budeme propojovat dohromady pomocí her (tématika Harryho Pottera zaručena!) a jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven a aktivně odpočívat. Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17. hod . Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí. Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnuse. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 15 let. Harmonogram: Konkrétní harmonogram dní bude brzy doplněn. Můžete se ale těšit na: * vyrobíme si svítící kouzelnou hůlku pomocí 3D tisku a jiných moderních technologií * připravíme si mudlovskou verzi odvaru živoucí smrti a naučíme se * poznávat různé bylinky kolem nás * přeměníme colu ve vodu a vysvětlíme si, jak je to chemicky možné * prolezeme Aragogovou pavoučí sítí a zachráníme Kámen mudrců. Změna programu vyhrazena z důvodu počasí či jiných nepříznivých okolností. Program se vždy snažíme dodržet nebo adekvátně nahradit. Jídelníček: nechte se zatím překvapit :) , připravujeme. Dbáme na zdravou a kvalitní stravu vhodnou pro děti. Když je možnost tak i lokální suroviny. V případě dietních požadavků kontaktujte nás a pokusíme se zařídit. Lektor: Klára Horáčková, Petr Teplý Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Přihláška na webu, Pro více info prosím pište na [email protected] Přihláška je závazná. Storno poplatky Odhlášení méně než 14 dnů před zahájením tábora činí poplatek 75 % z celkové ceny tábora. Odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora. Odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 100% z celkové ceny tábora. Odhlášení po zaplacení tábora činí poplatek 50% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

> Otevírací doba

Každý den od 9:00 do 17:00.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Poláčkova 1067/3
Telefon: 720 562 295
E-mail: [email protected]

> Komentáře