Masopust na náměstí Svobody | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopust na náměstí Svobody

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tradiční Masopust na náměstí Svobody v Místku se koná od 08.00 do 16.00. Po zahájení zde bude procházet masopustní průvod „okolo rynku“ a „vynášení prasátka“ s vyprávěním řezníka Krkovičky. Součástí programu bude pouliční divadlo, žertovné masopustní soutěže, k poslechu zahrají pouliční kapely a chybět nebudou zabíjačkové výrobky. Program: 10.00 Masopustní průvod I. 10.30 Pohádka O králi, kterému byla zima 11.00 Vystoupení masopustní kapely 12.00 Pimprlové divadélko Tilia 12.30 Masopustní průvod II. a souzení kozla 13.00 Představení kejklířů a komediantů 13.30 Vystopupení masopustní kapely 14.30 Masopustní průvod III. 15.00 Kouzlení a čarování souboru Le vitare 15.30 Vystoupení masopustní kapely 16.00 Loučení s masopustem, podávání polévky za kačku *Již od 8.00 bude v rámci Masopustního jarmarku prodej farmářských produktů a nápojů např. punč, svařák, a také nabídka zabíjačkových výrobků včetně teplého pultu (ovar, prejt, tlačenka, jitrnice, jelita, klobásy, polévka...) *Každý návštěvník, který přijde v masce a připojí se k průvodu, bude odměněn sladkou pozorností. Pořádá Statutární město Frýdek-Místek ve spolupráci s Kulturou F≈M

> Otevírací doba

08:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdek - Místek
Ulice: Náměstí svobody

> Komentáře