Maškarní Karneval Nejdek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maškarní Karneval Nejdek

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

První termín karnevalu. Což takhle vytáhnou dětičky od mobilů a počítačů, trochu se milí rodičové zasnažit a vymyslet nějakou tu maškaru pro Vaše dítko. A nejenom to. I Vy SE PŘEVLEČTE ZA NĚJAKOU TU MAŠKARU! Tvrzení u vstupu, že tak jak vypadáte celý život je vlastně maškara, NEBERME!!! Pokud jste toho ražení, "Že to by šlo, jako přijít za NĚCO", tak paráda. No a úplně nejlepší bude, pokud přijdete za maškary celá rodina s babičkou i dědečkem. Jak to vypadalo loni? http://bit.ly/3aUjPSW http://bit.ly/38RDam1 NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT: ☛ diskotéka s dětskými písničkami ☛ malování obličejů ☛ tombola pro dětičky ☛ nakonec nejlepší dětské maškary oceníme ☛ po celý podvečer je k dispozici kuchyně - večeře, poháry, banány v čokoládě atd.... ☛ Vstup MAŠKARY děti i DOSPĚLÁCI ZDARMA, PLATÍ HLAVNĚ PRO DOSPĚLÉ!! Bez kostýmu 50,- na osobu.

> Otevírací doba

15:45 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Nejdek
Ulice: Kavárna a penzion Evík Nejdek, Okružní 1191

> Komentáře