Hrátky s čertem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrátky s čertem

> Fotogalerie

> Termín

29.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Divadelní komedie o deseti obrazech v podání Divadelního spolku Slavkov u Brna. Dnes již slavná a osvědčená pohádková divadelní hra Jana Drdy, je v podání slavkovského souboru inscenována klasicky tak, jak ji máme všichni rádi. Na své si tedy přijdou jak rodiče, tak jejich ratolesti. Všichni jistě budou fandit nebojácnému Martinu Kabátovi, který se vrací z vojny, potkává se s loupežníkem, poustevníkem, bojuje s pekelnými mocnostmi a v tomto boji má jenom svoji čest a dvě zdravé ruce. A jeho odměna ? Fajfka tabáku a na krku prostořeká Káča. Nové představení z dílny Divadelního spolku Slavkov u Brna, které mělo premiéru na podzim 2019. Divadelní spolek Slavkov u Brna vznikl na počátku roku 2001 soubor pod názvem Farní divadlo Simsala Bim a navázal tak na divadelní tradici, která ve Slavkově u Brna sahá do poloviny 19. století. V současnosti čítá spolek okolo 40 členů.

> Otevírací doba

17:00 až 19:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vyškov
Ulice: Jana Šoupala 4
Telefon: 517 341 665
E-mail: [email protected]

> Komentáře