Lampionový průvod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lampionový průvod

> Termín

30.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Podrobnosti ✪ LAMPIONOVÝ PRŮVOD ✪ __________________________________________ ✎ Datum ☞ Čtvrtek 30.4.2020 ☞ Začátek: 17:00 ✎ Akce je zdarma _____________________________________ ✪ INFORMACE Lampiony do ruky a vyrážíme :-)! Poslední dubnový den bude ve znamení Lampionového průvodu s opékáním špekáčků v Dolních Vítkovicích! Ve spolupráci s Forum Nová Karolina opět připravíme lampiony pro děti zdarma (rozdáme 600 ks) a v cíli si opečeme špekáčky. Ohýnek k opékání bude připraven na náměstíčku před Malým světem techniky U6, kde se nám o zábavu se postará Hitrádio ORION. Start průvodu je v 18:00 od lávky u Forum Nová Karolina. Lampiony budeme rozdávat přímo za vstupem do Forum Nová Karolina od 17 hodin. _____________________________________ ✪ PROGRAM ZAČAROVANÁ VYSOKÁ PEC Čeká nás taky čarodějnická prohlídka Bolt Tower se spoustou zábavy pro děti.

> Otevírací doba

17:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dolní Vítkovice

> Komentáře