Únikovka: Zachrań se, kdo můžeš | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Únikovka: Zachrań se, kdo můžeš

Foto: Kateřina Karlová

> Termín

29.02.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Uteč z nebezpečné země! Splň úkoly a vyřeš hádanky s pomocí svého týmu. Nejsi na to sám. Čekají vás více či méně náročné úlohy.Často se prolíná logické uvažování, kreativita i další dovednosti z různých oblastí. Úkoly jsou koncipovány tak, aby se bavili malí i velcí. Nezřídka se stává, že děti nalézají řešení rychleji než rodiče a přispět svojí troškou může každý člen rodiny. Přihlašujte se online zde: https://unikovka-ulita.reenio.cz Únikovou hru si můžete rezervovat na kterékoliv pondělí nebo středu mezi 17 a 19 hodinou a jednu sobotu v měsíci. Začíná se vždy v celou hodinu a hra je cca na 45 minut. Rezervace místa je podmíněna platbou předem. Storno poplatek je 150Kč při stornování den před akcí a v den únikové hry. Po vyplnění online rezervace vás budeme kontaktovat s pokyny k platbě. Máte-li dárkový poukaz, uveďte, prosím,do poznámky k rezervaci číslo poukazu. Tým pro max 6 osob. Vhodné pro děti od 5ti let. MLadší sourozence tentokrát neberte, vzhledem k napínavému ději v únikovce. ________________________________________________________________ DO POZNÁMKY UVEĎTE POČET OSOB: DĚTÍ + DOSPĚLÝCH + NÁZEV TÝMU + případně ČÍSLO DÁRKOVÉHO POUKAZU.

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Balkáně 2866/17a
Telefon: 776874901
E-mail: [email protected]

> Komentáře