Sobotní masopustní hody v Pražské tržnici | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sobotní masopustní hody v Pražské tržnici

> Termín

1.2.2020
8.2.2020
15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Svátky hodování dorazí i do Pražské tržnice. Čtyři soboty po sobě budeme slavit, hodovat, popijeme, vyrobíme tradiční masky a necháme si u toho pěkně zahrát! Vstup je zdarma! Do kalendářů si zapište tato data: 2. masopustní hody 1. 2. Pivovar Ládví Cobolis Naše farma - zabijačkový sortiment Frank Kraus - víno a svařák z Pálavy Čongrády - paštiky BIG FRIES - belgické hranolky Dobré Zrno - Bio obchůdek z Holešovické trhy OD BOBU - Horká čokoláda a čokoládové dorty Honzíkovy koláče Bylinná kosmetika Mon Gaston - palačinky Dílny - výroba tradičních masopustních masek Jitky Petrášové Kapela: Tygroo 3. masopustní hody 8. 2. Pivovar Ládví Cobolis Eko Farma Rybnik - zabijačkový sortiment Frank Kraus - víno a svařák z Pálavy Čongrády - paštiky Dobré Zrno - Bio obchůdek z Holešovické trhy OD BOBU - Horká čokoláda a čokoládové dorty Honzíkovy koláče Bylinná kosmetika Mon Gaston - palačinky Dílny - výroba tradičních masopustních masek Jitky Petrášové Kapela: Rudovous 4. masopustní hody 15. 2. 2020 Pivovar Ládví Cobolis Sansho - zabijačkové speciality Frank Kraus - víno a svařák z Pálavy Dobré Zrno - Bio obchůdek z Holešovické trhy Honzíkovy koláče Mon Gaston - palačinky Dílny - výroba tradičních masopustních masek Jitky Petrášové Kapela: FSKC Drancy

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Holešovická tržnice (před halou 22)

> Komentáře