Festival IQ Play na zlínském zámku! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival IQ Play na zlínském zámku!

> Termín

1.2.2020 - 29.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Je tu další ročník Festivalu IQ Play, který proběhne ve zlínském zámku. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her. Celé druhé patro zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Letos zde naleznete velké množství úplně nových her. Novinkou budou například hlavolamy, nové zvětšeniny deskových her, senzorické hračky, skleněná mozaika a velmi zajímavé stavebnice. Nejmenší děti se mohou těšit na kuličkodráhu Hubelino. Jedná se o stavebnici, která obsahuje kostky a prvky kuličkodráhy, z nichž se dá postavit jakákoli kuličkodráha různých tvarů, délek či výšek. Je 100% kompatibilní s LEGO Duplo, takže pro vytváření svých staveb můžete použít i kostky Duplo, které již máte doma. Nebude chybět také hudební kuličkodráha Xyloba. Doplňující informace: Kočárky je bohužel možné nechat na chodbách v přízemí, v 1. a 2. druhém patře zámku. Na festivalu bude možné vjet s kočárkem pouze např. se spícím miminkem z důvodu menšího prostoru. Pro maminky bude připraven přebalovací pult. Zlínský zámek není vybaven výtahem. Občerstvení je možné zakoupit v Kafé ZÁMEK. Další informace naleznete na www.inspiracezlin.eu.

> Otevírací doba

Po-Pá 8:00-17:00
So-Ne 10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Zlínský zámek

> Komentáře