Hvězdné znovuotevření | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hvězdné znovuotevření

> Termín

8.2.2020
9.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

✪ Hvězdné znovuotevření ✪ ✎ Datum ☞ 8.2. - 9.2. 2020 ☞ start 10:00 ☞ Malý svět techniky U6, Dolní Vítkovice _____________________________________ ✪ INFORMACE Malý svět techniky U6 opět ožívá! Tradiční lednová servis všech exponátů je konečně za námi a my jsme připravení nabídnout i v roce 2020 chytrou zábavu pro celou rodinu! Už v sobotu 8. února otvíráme ve stylu Hvězdných válek. Děti vezměte rodiče na nezapomenutelné setkání s oblíbenými filmovými postavami - mistr Yoda, Luke Skywalker nebo temným Darth Vader. Jakmile v sobě objevíte mystickou Sílu, absolvujete výcvik řádu rytířů Jedi. Pokud výcvikem úspěšně projdete bohatě se vám za to odměníme! Stejný program nás čeká i v neděli 9. února. Vstupenky zakoupíte v odkaze zde nebo přímo na místě :-): https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/maly-svet-techniky-u6-1-dospely

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dolní Vítkovice

> Komentáře