Medvídkovský SWAP | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Medvídkovský SWAP

> Termín

24.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Swap v anglickém jazyce znamená výměna. Současná doba se vyznačuje přehlceností věcmi. Přijďte k nám a přineste to, co vám doma překáží a sami již nevyužijete, ale pořád může nadchnout někoho jiného (věc není rozbitá, porušená, sama nebo sám bych ji chtěl, kdybych měl využití). Nejedeme na kvantitu nýbrž na kvalitu, proto méně je více, přineste maximálně 5 věcí. Může to být hračka, oblečení dětské, dámské, pánské, věci do domácnosti, drobná elektronika. Nebo naopak máte chuť nakupovat, ale peněz nemáte na rozdávání, přijďte si něco vybrat. Jak to bude fungovat? Tentokrát se přesuneme do vnitřních prostor, ale některé věci budou k dispozici i před Medvídkem. Své věci na výměnu můžete nosit od 9 hod do MC Medvídek, kde se na Vás bude těšit Markéta. Měnit můžete celý den od 9 do 16:30 hod. Pro zbývající věci si můžete přijít od 16:30 do 17 hod. Nevyzvednuté věci poputují potřebným např. do azylového domu, do Červeného kříže apod. Nemáte nic na výměnu? Nezoufejte a přijďte i tak. U swapu není podmínkou výměna kus za kus. Odnesu si to, co využiji. Pojďme si vzájemně pomoci.

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Ústí nad Orlicí
Ulice: Mateřské centrum Medvídek, Polská 1308
Telefon: 732 681 858
E-mail: [email protected]

> Komentáře