Lendová miniolympiáda Monkey´s Gym na Šestce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lendová miniolympiáda Monkey´s Gym na Šestce

> Termín

19.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Podrobnosti Po vánočních prázdninách, během kterých jsme všichni poctivě odpočívali, je třeba pořádně se protáhnout! Co říkáte? Společně s Monkey's Gym jsme pro vás a vaše děti připravili Miniolympiádu plnou zábavy! V neděli 19. 1. 2020 od 14. – 18. hodin na vás čeká osm aktivních stanovišť, na kterých si děti mohou pořádně zadovádět a zasoutěžit. Každá ratolest dostane svou Hrací kartu, do které bude sbírat potvrzení z jednotlivých disciplín. Všechny děti se mohou těšit na skvělé ceny a sladkou odměnu! Akce je vhodná pro děti od 2 do 8 let. Stanoviště: 1) Lukostřelba - střílení z luku (v Monkey’s Gym) 2) Gymnastika - Chůze po kladině (v Monkey’s Gym) 3) Cyklistika - Jízda na firstbike (slalom) (pod toboganem) 4) Atletika - skok do dálky, atletický žebřík, běh přes překážky (před Extreme Intimo) 5) Golf (ve Family centrum ) 6) Fotbal (samostatné kopání na bránu) - ( před papírnictvím Familio) 7) Netradiční Triatlon - Balanční hry - chůze na chůdách, kloboučky na hlavě, skoky v pytli (před Chickie) 8) Jezdectví - Jízda na ponících (mezi Kilpi a ScanQuilt) Budeme se těšit!

> Otevírací doba

14:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: OC Šestka, Monkey´s Gym

> Komentáře