ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY Vysoké Mýto | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY Vysoké Mýto

> Termín

11.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V prosinci připraví Turistické informační centrum akci, která dovede na náměstí ve Vysokém Mýtě přátelé zpěvu, vánoční nálady a dobré pohody. Česko zpívá koledy si pro letošní rok vybralo termín 11. prosince. Na náměstí Přemysla Otakara II. se však v letošním roce nebude jen zpívat, ale bude se také obdarovávat. A to rovnou dvakrát. Rádi bychom totiž splnili vánoční přání klientům vysokomýtského Ledaxu. Proto jsme se rozhodli vyhlásit veřejnou sbírku, kterou právě spustíme při koledování na náměstí. Při něm současně nabídneme dárek pro všechny, kteří chtějí finanční částkou potěšit seniory z Ledaxu. Našim dárkem budou různobarevné vánoční hvězdy, které můžou ideálně dotvořit atmosféru Štědrého dne. A dárkem pro klienty Ledaxu pak peníze, které návštěvníci akce věnují pro někoho dalšího. Tuhle dobročinnou, současně však dobrovolnou, akci jsme spojili se společným vystoupením zpěvákům na náměstí, takže i proto jsme ji nazvali Koledy splněných přání. Rádi bychom současně v tomto roce odstartovali něco, co by se v dalších letech mohlo stát již samozřejmou součástí předvánočního času. Koledy by tak plnily přání i jiným jednotlivcům a organizacím. Ve středu 11. prosince určitě budou zaměstnanci Turistického informačního centra, potažmo obecně prospěšní společnosti Vysokomýtská kulturní, obdarovávat. A určitě by byli velmi rádi, kdyby se k nim přidal co největší počet lidí, kteří do centra města dorazí.

> Otevírací doba

18.00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Vysoké Mýto
Ulice: Náměstí Přemysla Otakara II.

> Komentáře