Hraj si! Vánoční workshop | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hraj si! Vánoční workshop

Foto: Dominika

> Termín

15.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si s námi hrát... jako vždycky :-) a hlavně....POMÁHAT! ...tentokrát i VY, rodičové! V neděli 15.12. u NÁS v HRAJÁRNĚ- v 1. patře Libušské Sokolovny (adresa: U Libušské sokolovny 19, vstup tentokrát HLAVNÍM VCHODEM SOKOLOVNY) od 15 do 19h. Užijte si POHODOVÉ VÁNOČNÍ ODPOLEDNE s Hraj si!, Divadlem Buřt, angličtinou, husími soutěžemi, písničkami, sportovním turnajem a vyráběním kouzelných hus, která plní přání. V DRAŽBĚ můžete získat JEDINEČNÉ OBRAZY a spolu se VSTUPNÝM a NÁKUPEM v našem obchůdku podpoříte prosincový projekt NADACE DIVOKÉ HUSY Pokud byste rádi přispěli k vánoční pohodové náladě, přineste a podělte se s námi o Vaše vánoční cukroví a jiné dobroty. Vstupné 50 Kč/ dítě S sebou: sportovní oblečení- hlavně obuv pro účast v turnaji, případně přezůvky Program: V HRAJÁRNĚ 15 - 16h tvořeni, malování, angličtina, klipy a kvízy, husí soutěže, obchůdek, občerstvení, nápoje V TĚLOCVIČNĚ 16-18h Divadlo Buřt Radka Pokorného Dražba obrazů Sportovní turnaj pro každého V HRAJÁRNĚ průběžně 17-19h Obchůdek, tvoření angličtina, klipy a kvízy, občerstvení, nápoje 18:30 počítání Divokých hus, zdvojnásobení výtěžku a koledy Už se moooc těšíme!! Káča, Domča a Divoké husy

> Otevírací doba

15:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: U Libušské sokolovny 19
Telefon: 720158071
E-mail: [email protected]

> Komentáře