Noc v Toboga Praha na téma vánoční těšení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc v Toboga Praha na téma vánoční těšení

> Termín

13.12.2019 - 14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Oblíbená noc plná soutěží, tvoření a řádění určená dětem, které mají odvahu přenocovat přímo v atrakcích našeho parku. Tentokrát na téma VÁNOČNÍ TĚŠENÍ! Milí rodiče, výchova a každodenní starost o vlastní děti je krásná věc, ale někdy velmi únavná. Proto Vám nabízíme tuto skvělou a osvědčenou akci, kde můžeme za Vás alespoň na jednu noc tyto povinnosti převzít. Vy si pak můžete v klidu dopřát třeba krásný romantický večer a noc se svým partnerem nebo si můžete vyrazit do města bavit se jen tak bez dětí. Akce je vhodná pro děti od 5 do 13 let. Sraz všech účastníků bude v 17:30 hodin na recepci, děti budou jako vždy řádit, soutěžit, čekají je všechny atrakce, hra a hledání pokladu, diskotéka a pro odvážné stezka odvahy. V ceně 699,- Kč je zahrnutý program (hry, soutěže, tvoření), přenocování v atrakcích, teplá večeře, druhá ovocná večeře, pitný režim, snídaně, dohled zdravotníka a pedagogický dozor. Maximální počet dětí, pro které je akce určená je 40. Vzhledem k omezené kapacitě si zavčas rezervujte místa na [email protected] nebo na tel. 778 545 760 nebo přímo na recepci.

> Otevírací doba

17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Zličín
Ulice: Toboga Fantasy Praha, Skandinávská ul.

> Komentáře