Mikulášská herna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mikulášská herna

> Termín

5.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Do Domečku přijde Mikuláš se svým pomocníkem andělem odměnit všechny šikovné děti. Čert v Domečku nebude. Mikuláš se bude dětí ptát, zda byly hodné a jestli znají říkanku/ písničku, kterou by mu s pomocí maminky řekly/zazpívaly. Děti, které se stydí, si mohou pro Mikuláše předem připravit obrázek (Mikuláš si také rád vezme dudlík). Příchod do herny je od 9:15 do 9:45 hodin. Zájemci hlaste se nejpozději do čtvrtka 28. listopadu přímo v Domečku! Cena herny je 60 Kč za nadílku. Nadílka: od nás dostanete při přihlašování punčochu, aby byly nadílky všechny stejně zabalené + trochu uhlí. Obsah nadílky je již jen na Vás. Podepsanou nadílku přinesete v tašce v den mikulášské a necháte ji v šatně na označeném místě. Na akci bude přítomná fotografka Laura Klokočníková, takže si budete moci objednat snímky svých ratolestí se svátečním pozadím včetně PFka. Více info v Domečku při objednání herny.

> Otevírací doba

10:00-12:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Lány
Ulice: Naše Lány (Domeček), Masarykovo náměstí

> Komentáře