Vánoční jarmark - Vodní tvrz Jeseník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční jarmark - Vodní tvrz Jeseník

> Termín

6.12.2019 - 7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už podesáté se Vodní tvrz a přilehlé Zámecké náměstí rozezvučí vánočními tóny při příležitosti Vánočního jarmarku. Ten pro Vás připravili jako minulý rok Vlastivědné muzeum Jesenicka, Městská kulturní zařízení Jeseník a Šermířský spolek Jeseník. Vánoční jarmark se uskuteční ve dnech 6. a 7. prosince, přičemž v pátek se bude konat od 16:00 do 22:00 a v sobotu od 11:00 do 17:00. Těšit se můžete na tradiční doprovodné akce, kdy kromě stánkařů nabízejících rozličný sortiment budete moci potkat kováře, rezbáře, slévače a mnohé další mistry středověkých cechů. Hudební doprovod bude rovněž bohatý, vystoupí kapely místní i daleké - namátkou osvědčená Weytora, Calata, dále Florian, naši senioři z Jesenu či hudebník tisíce a jednoho stylu Ondra Kozák a další. V obou dnech pro návštěvníky bude připraveno vystoupení z dalekého Betléma (samozřejmě s živými zvířátky) a komu by snad byla zima, může navštívit vánoční výstavu s betlémy v galerii Vodní tvrze. A ve Vodní tvrzi budou jako už tradičně připraveny také workshopy a dílničky i pro ty nejmenší.

> Otevírací doba

Pátek: 16:00 - 22:00
Sobota: 11:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Jeseník
Ulice: Zámecké náměstí

> Komentáře