Mikulášská v H55 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mikulášská v H55

> Termín

8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Vezměte svoje ratolesti na divadelní pohádku, tvořivou dílnu a setkání s Mikulášem. Tradiční vánoční slavnost pro děti je vůbec první akcí, která se v H55 pořádá. Nejprve se podíváme na Vánoční příběh, divadelní hru pro nejmenší, která nám přiblíží české sváteční tradice. Pohádka je plná koled a nabídne čtyři vánoční příběhy. Po pohádce se děti přesunou do andělské dílny a nakonec přijde to nejdůležitější: Nadílka! Mikuláš vyzve děti, aby mu zarecitovaly nebo zazpívaly, potom se podívá do knihy hříchů, jestli byly hodné a předá jim nadílku. Prosíme rodiče, aby balíky s nadílkou nosili do kavárny v týdnu od 5. prosince. Balíček musí být označen celým jménem dítěte a případně textem, za co by měl Mikuláš děti pochválit nebo na co by je měl upozornit. Akce je určena pouze pro předškolní děti. 13:30 divadelní pohádka Vánoční příběh 14:30 andělská dílna pro děti 15:30 předávání nadílky Vstupné: 20,- Akce má omezenou kapacitu, je nutná registrace předem.

> Otevírací doba

13:30-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 -Hloubětín
Ulice: H55, Hloubětínská 5

> Komentáře