Ďábelské hrátky s robůtky Ozobot | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ďábelské hrátky s robůtky Ozobot

> Termín

9.11.2019
7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Chtěl/a jsi si někdy naprogramovat svého robota a umět ho ovládat? Neváhej a pojď se to naučit s našimi lektory! :) Postavíš si vlastní Ozobotí dráhu, naprogramuješ robota nebo pomůžeš najít vhodnou cestu různým pohádkovým hrdinům. Co to vlastně Ozobot je? Ozobot je malý programovatelný robot, který umí sledovat nakreslené čáry a podle barevných kódů vykonávat různé povely. Bližší informace Na workshopu se seznámíme s úvodem do programování a robotiky. Budeme programovat roboty pomocí barevných kódů a řešit úlohy pro programování robotů Ozobot. Dozvíme se, jak začít s programováním těchto robotů i jak své dovednosti dále rozšiřovat. V rámci workshopu si zkusíte vyřešit úlohu bludiště/mapu s Ozobotem a zkusíme si vytvořit vlastní Ozobotí dráhu. Min. počet účastníku 5 a max. 8 s individuálním přístupem. Každý má k dispozici pro programování zapůjčeného Ozobota. Cena: 350 Kč s DPH/ dítě 1 hodina workshopu Vypsané termíny workshopu: 9. 11. 9:30-10:30 7. 12. 9:30-10:30 - speciální tématický Mikulášsky laděný workshop Vhodné pro děti od 6 do 12 let

> Otevírací doba

9:30-10:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Poláčkova 1067/3
Telefon: 774055278
E-mail: [email protected]

> Komentáře