Mikuláš na zámku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mikuláš na zámku

> Fotogalerie

> Termín

1.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V neděli 1. 12. 2019 bude pro děti připraven předvánoční program na zámku. Od 12:30 bude vstupní hala zámku proměněna v nebe a Ježíškovu poštu, kde si děti napíší nebo nakreslí dopis Ježíškovi a ve vlastnoručně vyrobené a speciálním razítkem oražené obálce jej vhodí do schránky. Čekání na Mikuláše si mohou děti zkrátit také dalšími aktivitami v kreativní dílně, zdobením perníčků nebo poslechem pohádek v zámecké knihovně. Na 12, 13 nebo 14 hodinu si lze rezervovat čertovské prohlídky v podzemí zámku (pohádka O alchymistovi) na pokladně zámku. Tyto čertovské prohlídky jsou zpoplatněny a je potřeba předem rezervovat na tel. č. 544 227 548. V 15:00 potom mohou děti na nádvoří očekávat příjezd Mikuláše s čertem a andělem, kteří budou rozdávat hodným dětem nadílku. Balíčky je třeba dopředu objednat na informačním centru (od 1. 11. do 15.11.). Cena balíčku je 100 Kč.

> Otevírací doba

od 12:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Slavkov u Brna
Ulice: Palackého nám. 1
Telefon: +420 513 034 156
E-mail: [email protected]

> Komentáře