Pekelná prohlídka v Landek parku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pekelná prohlídka v Landek parku

> Termín

7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Černouhelný důl Anselm v Landek Parku v městské části Ostrava – Petřkovice je nejstarším v Ostravě a nabízí největší expozici o vývoji hornictví v České republice. Pekelnou „nadílku“ nabídne Landek Park pouze v sobotu 7. prosince od 10:00 hodin do 18:00 hodin. Prohlídky se uskuteční každých 30 minut a jsou vhodné pro děti od 6 let. Vstupenky lze získat na místě nebo výhodněji ZDE na eshopu Dolních Vítkovic. Moc pekelná bude návštěvníky pronásledovat po celou prohlídku. „Hodné děti nemusí mít strach a ty zlobivé se mohou vykoupit ze svých hříchů. Čerti totiž přesně vědí, kdo neposlouchá maminku, nedělá úkoly, nejí zeleninu a podobně,“ zve rodiny s dětmi ředitel Landek Parku Lumír Plac. Průvodci v tradičních hornických krojích se s návštěvníky vydají napříč historií těžby uhlí a jejich naučný výklad bude okořeněný trochou toho čertovského strašení. Na konci pekelného dolu však čeká spása. Mikuláš spolu s andělem budou připraveni se sladkou odměnou pro každé dítě, které přednese básničku nebo zazpívá písničku. Vstupné: Dospělí – 130 Kč, Zvýhodněný (Děti do 15 let, studenti, senioři) – 82 Kč, Rodina 2+2/3 – 360 Kč.

> Otevírací doba

10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Landek park

> Komentáře