Rakovnická vánoční hra | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rakovnická vánoční hra

> Termín

1.12.2019
15.12.2019
22.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Rakovnická vánoční hra anonym ze 17. století Hříčka je nazývána též Vánoční hra žáků / studentů staročeských, Pastýřská hra o narození Páně, Je náš anebo váš? a datována je pravděpodobně do roku 1684. Půvabnou tři sta třicet let starou češtinou líčí setkání pastýřů a tří králů nad jesličkami a jejich vášnivý spor o to, komu se narodil Spasitel. Hrou chceme přispět k předvánoční atmosféře, k poklidnému a radostnému Adventu. Pěti barokními koledami živě doprovází dětský sbor Kopretiny pod vedením sbormistryně Evy Kůrkové z chebské Základní umělecké školy Jindřicha Jindřicha. Režie Zdeněk Bartoš | Dramaturgie Martina Pokorná | Výprava Tereza Vydarená | Hudební aranžmá Matěj Kroupa Premiéra 30. listopadu 2018 Uvádíme pouze o Adventu! Délka 40 minut. Pastýři: Corydon David Beneš | Tityrus Petr Németh | Pindarus Pavel Richta Králové: Kašpar Pavel Marek | Melichar Jindřich Skopec | Baltazar Michal Švarc Andělé: Radmila Urbanová a děti ze sboru Kopretiny Evy Kůrkové při ZUŠ Jindřicha Jindřicha

> Otevírací doba

1.12.: 15:00, 17:00
15.12.: 15:00, 17:00
22.12.: 15:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Cheb
Ulice: Západočeské divadlo v Chebu, Divadelní 10

> Komentáře