Dýňoknír - PREMIÉRA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dýňoknír - PREMIÉRA

Foto: Divadélko U Zvonu

> Termín

8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Slečno Horymíro, zde sedící pán je váš strýc Herbert a vy tu s ním odteď budete bydlet. Když se malá holčička Horymíra tuto větu doslechne, vyloží si ji úplně jinak, než bylo zamýšleno. Rozhodně se na pobyt u strýce Herberta, podivného pěstitele dýní, netěší. Strýc Herbert totiž moc dětem nerozumí. Je už přece dospělákem tak moc dlouho. Neví proto, jak Horymíru rozveselit. K nápomoci už vůbec nejsou protivné vrány, které kolem poletují a působí jen potíže. Takovou situaci může vyřešit snad už jen opravdový superhrdina! Horymíra se bude snažit pochopit svět dospělých a Herbert se bude pokoušet rozpomenout na svá dětská léta a probudit v sobě superhrdinu. Nikdy totiž není psáno, že si tyto rozdílné říše nemohou nakonec i rozumět. premiéra: 8.12.2019 Scénář a režie: Eva Vrbová Scénografie a návrhy kostýmů: Eva Vrbová Hudba a text: Jan Mottl a Eva Vrbová Osoby a obsazení: Horymíra: Tereza Houšková / Petra Piálková / Anežka Majerová Strýc: Robin Vavřík / Vojta Krček Paní úřednice: Kateřina Vostrá / Emma Krejzová / Barbora Wildová Pepek / Vrána: Jakub Herman / David Herman / Daniel Fečkanin Vrány: Emma Krejzová, Kateřina Vostrá, Barbora Wildová, Petra Piálková, Anežka Majerová, Tereza Houšková délka: 45min Vhodné pro děti od 5 let CENA: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí REZERVACE: na webu nebo e-mailem na [email protected] Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je značně omezena.

> Otevírací doba

16:00-16:45

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: J.Hory 1981
Telefon: 732900642
E-mail: [email protected]

> Komentáře