Tradiční Vánoce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tradiční Vánoce

Foto: Eva Dvořáková

> Termín

8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Přijďte si připomenout vánoční tradice a zvyky našich praprababiček. Nasajte vánoční atmosféru v Jiráskových sadech. Čeká vás cca 20 kostýmovaných postav, které jsou typické pro adventní období. Při procházce po vyznačené trase poznáte např. sv. Lucii, sv. Ambrože, potkáte Mikuláše s čertem a andělem, Perchtu, babičku, která vás seznám s dávno zapomenutými zvyky a obyčeji na Štědrý den a ještě mnoho dalšího. Svou pouť ukončíte u tří králů a tradičního Betlému s živými zvířátky! Nebude chybět ani živá hudba - uslyšíte koledy v doprovodu harmonikáře Ondry. Připravíme i něco na zub a na zahřátí pro rodiče. VSTUPNÉ POUZE V PŘEDPRODEJI! Jednotné: 90 Kč/osoba (děti do 1,99 let zdarma) Vhodné pro děti od 2 do 10 let. REZERVACE ZDE: https://1url.cz/@rezervacevanoce (úplně dole na stránce) Časy rezervací jsou následující: 14.00 - 16.00 hod. Vstupenky se na místě neprodávají. Koupíte-li si vstupenku na 14.00 tak to znamená, že na trasu můžete vyrazit v rozmezí 14.00 - 14.15. Dospělí si kupují vstupenku na stejný čas jako děti. Děti nemohou chodit bez doprovodu. Trasa je sjízdná s kočárkem. Délka trasy: cca 600m, pomalou chůzí cca 30 – 40 min. Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich rodiče nebo jejich zletilý doprovod.

> Otevírací doba

14:00-16:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Jiráskovy sady
Telefon: 728426454
E-mail: [email protected]

> Komentáře